Hakkımızda

Günümüzde, eğitim-öğretim hayatında başarılı olmak, hedefleri yakalamak büyük bir çabayı, rekabeti gerektirmekte ve nitelikli destek eğitim çok büyük önem kazanmaktadır.

Eğitim alanında 25 yıldır sürdürdüğümüz lise, üniversite ve KPSS hazırlık çalışmalarımızla bu durumun farkındalığını sektör içinde, yaşayarak yakından görme olanağı yakaladık. Rekabetin büyüklüğü piyasadaki aktör sayısını çoğaltmakta ve kaliteli destek eğitim kurs ve yayınlarına ihtiyacı artırmaktadır.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak; sektöre değer katmak için eğitim kurumlarının, öğrencilerin kurumsal ve bireysel gereksinimlerini karşılayacak, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, araştırmacı bir anlayışla 5 yıl önce yayın hayatına atıldık.

Eğitim ve yayın hayatındaki çalışmalarımızı; donanımlı, özgüveni ve vizyonu yüksek bireyler yetiştirmeye katkıda bulunmak için  ‘Bilim Anahtarı Yayınları’ adıyla markalaşarak daha yüksek seviyelere taşıma kararı aldık.

 Atatürk’ün ‘’Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder.’’ sözünü ilke edinmiş, hayatını genç nesillerin eğitimine adamış, alanlarında uzman bir öğretmen-yazar kadronun; özgün, kaliteli, güncel ve yenilikçi bir anlayışının ürünü olan lise, üniversite ve KPSS hazırlık yayınlarıyla daha iyi bir gelecek için bilginin anahtarını sizlere sunmaktan büyük onur duymaktayız.

Bilim Anahtarı Yayınları
Yönetim Kurulu

Instagram'da Biz

Tümünü Gör